Tryeza.com

Sugjero nje artikull per kete teme | Posto nje pyetje per kete teme
Reklama:

BizneseArtikuj dhe lajme te reja:
Shitje Online

Ambasada norvegjeze ne shqiperi

Eshte mese e vertete se ambasada norvegjeze ne shqiperi ka shume rezultate ne shume faqe te ndryshme shqiptare.
Gjithesesi ne ju ftojme te lexoni me teper per kete argument ne nje nga faqet e poshtelistuara.
Nese keni ndonje pyetje klikoni ketu per ta publikuar online. Mbase dikush do tiu kthej pergjigje dhe ju ndihmon.

[ Lojra me makina ] [ Lojra me barbi ]
Reklama
ReklamaPyetje ne lidhje me kete teme nga vizitoret tane:


“si mund te emigroj ne norvegji per te punuar dhe jetuar”
Pustuar nga: alfons ne daten: 05-09-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Duame te dime nese njoftimi qe Norvegjia kerkon te punesoj mse i bjem numrit te ambasades0542221507 dhe na thuthet se ky numer nuk egziston.”
Pustuar nga: Pellumbzyla ne daten: 27-08-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Ka dale nje njoftim ne shtyp per punesim ne Norvegji.Brenda mundesive te ndonje mundesi sqarimi ose ndonje numer kontaki per menyren e aplikimit.ju faleminderit”
Pustuar nga: Pellumbzyla ne daten: 26-08-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendetje. Ju lutem jam e interesuar nese zhvilloni kurse private ne norvgjisht”
Pustuar nga: Kledja ne daten: 05-08-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“pershendetje jam e martuar me nji person qe jeton ne norvegji dhe per 2 muaj kam me shku dhe un me jetu atje por kam nje qen te vogel pekinez cfar kushtesh duhet me plotesu per te mar qenin me vete pres pergjigje faleminderit”
Pustuar nga: sara sara ne daten: 28-07-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendetie jam nje qytetar nga Saranda me eksperjenc 18 vjcare ne fushen e nderimit si murator ne GREQI si mund te aplikoj per tu punesuar ne Norvegji ?”
Pustuar nga: Ndricim Rexhaj ne daten: 14-07-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“pershendetje jam nje qytetar i sarandes kerkoj te emigroj ne norvegji per pune jam profesionist ne shtrime pllakash pishinash banjash etj.ju lutem ne qofte se shteti juaj ka nevoje per nje profesionist pllakash me njiftoni ne numerin e telefonit ose ne emeilin tim jam njofes i gjuhes angleze faleminderit”
Pustuar nga: clirim maze ne daten: 14-07-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendetje.deshiroje te emigroje ne Norvegji per te punuarsi kujdestare shtepie.ju lutem me ndihmoni ne gjetjen e nje familje norvegjeze.jam 45 vjec.Prese pergjigje.ANNA,”
Pustuar nga: anna ne daten: 08-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendetje ,dua te emigroje ne norvegji per te punuar si kujdestare shtepishe ,ju lutem me ndohmoni per te gjetur pune ,ana”
Pustuar nga: anna ne daten: 02-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“psh jam nje djale nga qyteti i elbasanit kam mbaruar shkollen profesionale dhe doja te dija nese ka ndonje mundesi punesimi ne norvegji jam 20 vjec.ju faleminderit.”
Pustuar nga: Juljan ne daten: 27-03-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si mund te shkoje ne Norvegji une sebashku me familjen time per te krijuar nje jete te re atje?”
Pustuar nga: Beci ne daten: 20-03-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si mund te aplikoj ose cfar mund te bej per te vazhduar pune ne norvegji edhe te behem shtetas norvegjez please me help someone”
Pustuar nga: nuredin halili ne daten: 10-03-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Dua te shkoj ne Norvegji per shkak te ndarjes time dhe kam frike te jetoj me ish burrin se me kercenon cdo cast. Cfare duhet te bej?”
Pustuar nga: Leta ne daten: 25-02-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“pershendetje me falni per kete e_mail , pyetja ime eshte , a mundem une me familjen time prej 4 personash , une , gruaja ime dhe 2 femijet te punojme dhe te jetojme ne norvegji ?”
Pustuar nga: Ilia ne daten: 20-02-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si mund te marr leje qendrimi ne norvegji?”
Pustuar nga: ola mucaj ne daten: 14-02-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“pershendetje, desha tju pyesja per dicka, qe kohet e fundit po qarkullon shum ne internet, behet fjal per viza pune, a eshte e vertet ne radhe te pare? edhe e dyta, cfar me nevoitet mua si person, nese ky informacion esht i vertete, a mund te pranohem nese kam ber thjesht nje kurs privat profesional? edhe deri ne cfar date ndodhet i hapur aplikimi i kesaj vize? faleminderit :)”
Pustuar nga: shpati ne daten: 10-02-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“kam nje djale 16 vjecar qe vazhdon vitin e dyte ne gjimnaz ne tirane.pyetja ime eshte cfare duhet te bej qe ai te vazhdoje vitin e fundit te gjimnazit ne oslo?ka pashaporte te dyfishte shqiptare dhe italiane,i ati punon aktualisht ne norvegji.faleminderit shume.”
Pustuar nga: elia ne daten: 28-09-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendetje! A mundet nje familje nga shqiperia te kerkoje per tu akomuduar me qendrim te perhershem ne Norvegji! Dhe nqs po cfare rruge duhet te ndjeke! faleminderit.”
Pustuar nga: ANONM ne daten: 23-08-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“nese nji njeri ka nenshtetesi norvegjeze dhe del ne pension a ka te drejt me u largu nga norvegjia e me jetu ne nji vend tjeter nderkoh qe vazhdon te mar pension prej norvegjis nese po sa koh ka te drejt me jetu jasht norvegjis falemonderit”
Pustuar nga: jeanete solem ne daten: 02-07-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje


Lista e faqeve:

ambasada norvegjeze ne shqiperiFletet e verdha Shqiptare
ambasada norvegjeze ne shqiperi me shume ne fleteteverdha.info. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.fleteteverdha.info


Nese nuk gjeni asnje informacion ne faqet e mesiperme ju ftojme te vizitone faqe te tjera te rrijetit tone si:

Detyra KursiDetyra Kursi
ambasada norvegjeze ne shqiperi me shume ne detyrakursi.net. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.detyrakursi.net

 

Indeksi | Terms & Conditions | Privacy Policy